“Balık Burcu Erkeği”nin Kesinlikle Bilmeniz Gereken 4 Özelliği!

2796

Balık burcu erkeği

Burçlara inanmam diyenler bile göz ucuyla mutlaka kendi burçlarını okumuşlardır. Günlük burç yorumlarını takip etmeseler de genel özellikleri hakkında mutlaka bilgileri vardır. Tabi “yoo ben hayatım boyunca burcumun hiç bir özelliğini okumadım” diyen ağır abilerin ilgisini çekmek zor. Ancak balık burcu erkeğiyim diyorsanız şöyle bir göz atın deriz. Ne olur ne olmaz bir gün işinize yaramayacağı ne malum?

#1 Aşırı duygusallardır.

DCF 1.0

#2 İleri derecede hayalperesttir.

Özellikle üzüldüğü zamanlar veya canının sıkkın olduğu zamanlar kendisini hayallere aşırı derece de kaptırır. Ve o hayalleri gerçekleştirebilmek için elinden gelen herşeyi yapar!

duygusal_insan_717_1

 

#3 Değişkendir, bir dediği bir dediğini tutmadığı zamanlar çoktur.

Asla karar veremezler. Her zaman en iyisine sahip olmak isterler ve aynı şekilde de anlayışlılardır. Elinden gelenin her zaman en iyisini yapmaya çelişir ama bu durum her zaman farklılık gösterir.

DUYGULAR1

 

#4 Aşk adamıdır.

Çok kolay bir şekil de aşık olurlar. Ancak bir o kadar da çok basit bir şekil de karar değiştirebilir. Aşık olduğu insanı asla unutmayacağına dair sözler verebilir ancak o kişiyi görmediği süre zarfın da ona olan ilgisi soğur.

rockstarlovers_fernando koç-burcu-erkeği_67405

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir