Aslan Burcu Kadınının Özellikleri

2447

Burçlara inanmayanlar bile şöyle ucundan kıyısından kendi burçlarını okumuştur. İnanmasak da hepimiz burçlarımızın özelliklerini biliyoruzdur. Şahsen aslan burcu kadını olarak bu yazıyı yazmak istedim. Neredeyse tüm özelliklerini bilsem de inanmadığım yanları var elbet, mesela anlaşabildiği burçlar, aşk yaşayacağı burçlar, anlaşamadığı burçlar gibi kategorileri çoğu zaman tutmuyor. Ama genel olarak gerçekten kendi özelliklerinizi görmek istiyorsanız bir burcun genel özelliklerini okumayın derim. Doğum saatinizi öğrenin yanı burçla birlikte yükseleninizle birlikte bakın, o zaman gerçekten çok fazla benzerlik çıkıyor.

#1 Epey gururludurlar.

Hiç bir şey onların gururunun önüne geçemez. Bunu kibir olarak yorumlansa da aslında öyle değil. En ateşli ve gururlu burçtur.

..... Aslan Burcu Kadınının Özellikleri

 

#2 Çözmesi zor bir kişiliğe sahiptirler.

İnsanlar ona kolay kolay yaklaşmaz kişiliği oldukça güçlüdür. Ayrıca gizemlidirler.

,,,,,,, Aslan Burcu Kadınının Özellikleri

 

#3 Hassas ve duygusal bir yapıya sahipler.

İçleri aşırı derecede duygusal olabiliyor ve hassastırlar ama çoğu zaman belli etmezler çünkü zayıf görünmekten hoşlanmazlar!

 

aslan-kadını-1 Aslan Burcu Kadınının Özellikleri

 

#4 Dürüstlük konusunda çok hassaslardır ayrıca çok cesurlardır.

Son derece cesurdur ve eğer haklıysa sonuna kadar devam eder sevdikleri için canını verir. O kadar dürüsttür ki yalan söyleyip kazanacağına doğruyu söyleyip kaybetmeyi tercih eder.

Illustration of Beautiful Woman Cartoon Character with Scorpion Tail or Scorpio Horoscope Zodiac Sign Aslan Burcu Kadınının Özellikleri

 

#5 Meraklılardır.

Belki en meraklı bu burçtan çıkıyor aynı kedi gibi her şeyi merak ederler kurcalar karıştırır çoğu zaman ondan gizlediğiniz şeyi mutlaka bulur.

image14302965001430296500T41 Aslan Burcu Kadınının Özellikleri

 

#6 Kıskançlık dozunu bazen kaçırabilirler.

Sevdiği zaman kıskanç fazlasıyla olur sadece onunla ilgilenmeni ister hatta sadece sevdiğini değil başka konularda da kıskanç olabilirler ama son derece sadıktır sevdiğine.

koç-kadını-aslan-erkeği Aslan Burcu Kadınının Özellikleri

 

#7 Aşkı çok delice yaşarlar.

Aşk konusuna gelince çok sever tam sever her türlü fedakarlık yapar onun için her şeyi yapar .. Çok sever bu yüzden yara aldığında duyguları bir anda değil yavaş yavaş ölür ama bir kez öldü mü bir daha asla dirilmez.

Lukas-Holas-Black-white-portraits-of-animal-lion-3-580x580 Aslan Burcu Kadınının Özellikleri

 

#8 Ateş burcu olduğundan mütevellit ateşli bir yapıya sahiptirler.

Ateşli bir kadındır ve azimle donatılmıştır . bundan dolayı canı yanarsa kim olursa olsun onu hayatından siler gitti mi bir daha arkasına bakmaz ve hiç bir konuda haksız olmaz canı yanmadığı sürece yakmaz!

2b5ce4165a0175c Aslan Burcu Kadınının Özellikleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here