Aşk Acısı Çekenlerin Dikkatine: Photoshop Makinesi Ayağınıza Geldi

2382

Sevgili ile çekilmiş mutlu mesut fotoğrafları, ayrılık ertesinde yakmak; her yaralı kalbin ilacıdır. Kısa süreli ”gönül ferahlaması”nı sağlayan bu etkinliği, Amerikalı sanatçı Kaitlin Kelley farklı bir noktaya taşımış.eski-sevgili Aşk Acısı Çekenlerin Dikkatine: Photoshop Makinesi Ayağınıza GeldiFotoğrafçı Kelley’e göre bu fikir, bir arkadaşına yaptığı şaka sonucu ortaya çıkmış. Arkadaşının fotoğraflarındaki eski sevgiliyi, bir ünlüyle değiştiren Kelley, daha sonra bunu bir mesleğe çevirmiş.

Kaitlin Kelly işini: ”Tuhaf anıları başka bir şekilde tuhaf, saçma ve komik bir anıya dönüştürmek benim için de çok eğlenceli” diye tanımlıyor.

Sanatçının bazı çalışmaları ise şöyle:

#1eski-sevgili1 Aşk Acısı Çekenlerin Dikkatine: Photoshop Makinesi Ayağınıza Geldi #2eski-sevgili5 Aşk Acısı Çekenlerin Dikkatine: Photoshop Makinesi Ayağınıza Geldi #3eski-sevgili4 Aşk Acısı Çekenlerin Dikkatine: Photoshop Makinesi Ayağınıza Geldi #4eski-sevgili3 Aşk Acısı Çekenlerin Dikkatine: Photoshop Makinesi Ayağınıza Geldi #5eski-sevgili2 Aşk Acısı Çekenlerin Dikkatine: Photoshop Makinesi Ayağınıza Geldi

Kaynak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here