Alien 5 Ve Prometheus 2 Filmlerinden Taze Haberler Var

5594

sonbisey_alien_haberleri_01

Alien (Yaratık) serisi, çoğu sinema sever insan için özel bir yere sahiptir şüphesiz ki. Bu seriyle bağlantılı olan 2 yeni film projesi üzerinde çalışılmakta bir süredir.
sonbisey_alien_haberleri_02
Alien; bugün vizyona giren Marslı (The Martian) isimli filmin yönetmeni Ridley Scott tarafından 1979 yılında çekilmişti ve kendine has bir dünya yaratarak sonraki yıllarda 3 film ile devam etmişti. Yeni çalışılan olan 5. Alien filmi; Yasak Bölge 9 (District 9), Chappie gibi filmleri çekmiş olan Neill Blomkamp‘a teslim edildi. Şimdilik Alien Project ismiyle bilinen film için son açıklanan haberlere göre; film, Ridley Scott‘ın Alien filmi ile James Cameron‘ın Aliens filmine devam niteliğinde olacakmış. Bu filmlerden sonra çekilmiş olan Alien filmleri görmezden gelinecekmiş. Ve en önemlisi de Sigourney Weaver, yani Ripley karakteri de filmde yer alacak. Filmi 2017 yılında izleyebileceğiz.
sonbisey_alien_haberleri_03
Ridley Scott ise Alien hikayesinin çok çok öncesi zamanları anlatan Prometheus isimli bir film çekmişti 2012 yılında. Onun da şimdi çalıştığı proje ise Prometheus‘un devamı olan ve ismi Alien: Paradise Lost olacak olan filmdir. Ve bu filmin de 30 Mayıs 2017 tarihinde vizyona gireceği açıklanmış.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir