5 Yaşında Mükemmel Bir Fotoğrafçı Haline Gelen “Hawkeye”

1061

National Geographic fotoğrafçılarından Aaron Huey’in oğlu “Hawkeye”le tanıştırayım sizi. Kendisi henüz 5 yaşında ama fotoğrafçılık konusunda babasından çok şey öğrenmiş olsa gerek ki ünlü dergiler, onun çektiği fotoğrafları istiyor.

Aaron, fotoğraf çekmeyi dijital fotoğraf makinelerinde öğrenmesini istemediği için oğluna 4 yaşında analog bir makine hediye etmiş. Sonrasında birlikte Batı Amerika turuna çıkmışlar ve Hawkeye, yeteneğini konuşturmaya başlamış. Çektiği fotoğraflar Instagram’da yayınlandıkça takipçi sayısı artmış.

1 5 Yaşında Mükemmel Bir Fotoğrafçı Haline Gelen “Hawkeye”

Şu an Instagram’da 188 bin takipçisi var ve National Geographic’te fotoğrafı yayınlanan en genç fotoğrafçı unvanına sahip. Üstelik Kickstarter’da toplanan para sayesinde 2016’da kitabı çıkacak.

2 5 Yaşında Mükemmel Bir Fotoğrafçı Haline Gelen “Hawkeye”

İşte küçük Hawkeye’ın çektiği fotoğraflardan bazıları:

3 5 Yaşında Mükemmel Bir Fotoğrafçı Haline Gelen “Hawkeye”4 5 Yaşında Mükemmel Bir Fotoğrafçı Haline Gelen “Hawkeye”5 5 Yaşında Mükemmel Bir Fotoğrafçı Haline Gelen “Hawkeye”6 5 Yaşında Mükemmel Bir Fotoğrafçı Haline Gelen “Hawkeye”7 5 Yaşında Mükemmel Bir Fotoğrafçı Haline Gelen “Hawkeye”8 5 Yaşında Mükemmel Bir Fotoğrafçı Haline Gelen “Hawkeye”9 5 Yaşında Mükemmel Bir Fotoğrafçı Haline Gelen “Hawkeye”

Instagram’dan takip etmek isteyenler buraya tıklayabilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here