31. TCA – Televizyon Eleştirmenleri Birliği Ödülleri Dağıtıldı

990

           Bu yıl 31.si düzenlenen, TCA ödülleri diye bilinen Televizyon Eleştirmenleri Birliği Ödülleri (Television Critics Association Awards) kazananlarını belirledi. Şimdi tüm kategorilerdeki bütün adaylara ve kategorinin galiplerine sırayla bakalım:

Yılın Programı Kategorisi Adayları:

  •     Empire, Fox
  •     The Americans, FX
  •     Game of Thrones, HBO
  •     Mad Men, AMC
  •     Transparent, Amazon
# Ve Kazanan: Empire

sonbisey_tca_01

En İyi Yeni Program Kategorisi Adayları:

  •   Better Call Saul, AMC
  •   Empire, Fox
  •   The Flash, The CW
  •   Jane the Virgin, The CW
  •   Transparent, Amazon
# Ve Kazanan: Better Call Saul

sonbisey_tca_02

En İyi Komedi Kategorisi Adayları:

  •     Inside Amy Schumer, Comedy Central
  •     The Big Bang Theory, CBS
  •     Jane the Virgin, The CW
  •     Transparent, Amazon
  •     Unbreakable Kimmy Schmidt, Netflix
# Ve Kazanan: Inside Amy Schumer

sonbisey_tca_03

En İyi Bireysel Başarı (Komedi) Kategorisi Adayları:

  •     Amy Schumer, Inside Amy Schumer
  •     Julia Louis-Dreyfus, Veep
  •     Gina Rodriguez, Jane The Virgin
  •     Jeffrey Tambor, Transparent
  •     Constance Wu, Fresh Off the Boat
# Ve Kazanan: Amy Schumer

sonbisey_tca_04

En İyi Drama Kategorisi Adayları:

  •     The Americans, FX
  •     Empire, Fox
  •     Game of Thrones, HBO
  •     Justified, FX
  •     Mad Men, AMC
# Ve Kazanan: The Americans

sonbisey_tca_05

En İyi Bireysel Başarı (Drama) Kategorisi Adayları:

  •     Jon Hamm, Mad Men
  •     Viola Davis, How to Get Away With Murder
  •     Taraji P. Henson, Empire
  •     Matthew Rhys, The Americans
  •     Bob Odenkirk, Better Call Saul
# Ve Kazanan: Jon Hamm

sonbisey_tca_06

En İyi Mini Dizi/TV Filmi Kategorisi Adayları:

  •     The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst, HBO
  •     Bessie, HBO
  •     The Honorable Woman, SundanceTV
  •     Olive Kitteridge, HBO
  •     Wolf Hall, PBS
# Ve Kazanan: The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst

sonbisey_tca_066

En İyi Gençlik Programı Kategorisi Adayları:

  •     The Fosters, ABC Family
  •     Daniel Tiger’s Neighborhood, PBS
  •     The Legend of Korra, Nickelodeon
  •     Sesame Street, PBS
  •     Switched at Birth, ABC Family
# Ve Kazanan: The Fosters

sonbisey_tca_07

Miras Kategorisi Adayları:

  •     Late Show/Late Night with David Letterman
  •     Friends
  •     The Shield
  •     Star Trek
  •     Twin Peaks
# Ve Kazanan: Late Show/Late Night with David Letterman

sonbisey_tca_08

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here