2 Yaşındaki Down Sendromlu Model

1595

Connie-Rose Seabourne, Down sendromlu 2 yaşında İngiltere’de yaşayan minik bir kız. Annesi o doğduğundan beri onun gülümsemesiyle ilgili hep iltifatlar aldı çevresinden. Hatta bir gün arkadaşı modellik ajansına yazdırmasını söyledi. Böylece minik kızın modellik hayatı başlamış oldu. Onun güzel gülümsemesi sayesinde 2 kontrat imzalandı.

Her ne kadar Connie’nin muhteşem bir gülümsemesi olsa da annesinin pek umudu yoktu bu modellik işinden. Yine de fotoğraflarını ajanslara mail attı.

17

Beklediğinin aksine hemen geri dönüşler aldı ve kesinlikle ilgileniyorlardı Connie’yle.

25

Ajanslara Connie’nin Down sendromlu olduğunu söyledi ama onlar bu konuyu umursamadı.

34

Kesinlikle Connie’yi çok sevdiler. Çünkü ona söylenenleri harfi harfine uyguluyordu ve kamera karşısında çok eğlenceliydi.

44

Bu güzel minik kızın çok fazla fotoğrafı çekildi. Sonrasında iki kontrat sahibi oldu.

65

İlerleyen zamanlarda onun sevmediğini hissedersek hemen bitiririz bu işi diyor annesi. Onun mutluluğu her şeyden önemli çünkü.

75

Connie’nin annesi hamileyken bebeğin Down sendromlu olabileceği ihtimalini biliyordu. Ama bu konuyu önemsemedi. Ne olursa olsun onu istiyordu.

85

O kadar çok destek geliyor ki onlara konuyla ilgili. Ama bu onlar için sorun değil çünkü Connie sadece sevgi isteyen minik bir kız..

92

Umarız hayatı boyunca çok mutlu olur bu minik kız 🙂

105

Kaynak

 

Bir Cevap Yazın